21.11.2017

Ibanez Guitar Day w Guitar Center w Łodzi

Ibanez zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 12 grudnia 2017 roku w Guitar Center w Łodzi.

Zaplanuj urlop z Ibanez Guitars! Zainspiruj się na wszechstronnych warsztatach naszych artystów, sprawdź najnowsze modele gitar Ibanez i weź udział w licznych loteriach, między innymi w losowaniu modelu RG370AHMZ-BMT. Nie zapomnij zabrać swojej gitary, a wyposażymy ją w nowy zestaw strun Ibanez! 

Na pokładzie mamy węgierskiego artystę Máté Bodor z Alestrom - zespołu grającego piracki metal, Kosmę Kalamarza  - niezależnego sesyjnego i studyjnego basistę oraz Dominika Witczaka - gitarzystę Comy. Nasi artyści wykonają różne utwory swoich zespołów i projektów oraz z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, te związane z gitarami i inne, które chcieliście im zadać od zawsze.

Program:

Start + wymiana strun 16:00
Pierwszy artysta (zostanie ogłoszone) 17:00
Drugi artysta (zostanie ogłoszone) 18:00
Trzeci artysta (zostanie ogłoszone) 19:00
Losowanie loterii 20:00

Na zakończenie występów wybierzemy trzech szczęśliwych zwycięzców, którzy otrzymają zestaw akcesoriów Ibanez. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mogą wziąć udział w losowaniu gitary RG370AHMZ-BMT, na której swoje podpisy złożą artyści z warsztatów.  

Zachęcamy do zabrania ze sobą swojej gitary, ponieważ każdą z nich wyposażymy w nowy zestaw strun marki Ibanez zupełnie za darmo. 

Nie przegap tej daty. Do zobaczenia już 12 grudnia. 

 

 

 

Autor: Karolina Rzechula